O NAS

Zajmujemy się sprzedażą rowerów marki Northtec, której producentem jest polska firma Artex FHPU mająca swoją siedzibę na Śląsku w Czechowicach-Dziedzicach. Firma Artex rozpoczęła swoją działalność w roku 1996r. od sprzedaży detalicznej i hurtowej rowerów i akcesoriów rowerowych.

Rowery Northtec są starannie zaprojektowane zarówno pod względem osprzętu jak i zastosowanej grafiki, przez co mają niepowtarzalny wygląd i śmiało konkurują z innymi znanymi markami na rynku. Rowery Northtec od kilku lat są prezentowane na Międzynarodowych Targach Rowerowych w Niemczech i Czechach, gdzie cieszą się ogromnym zainteresowaniem klientów z całej Europy.

Oferowane przez nas rowery składane są na bardzo wysokiej jakości komponentach Shimano. Cała konstrukcja złożona jest na lekkich, aluminiowych, hydroformowanych ramach, co zapewnia sztywność, precyzję, wytrzymałość oraz bardzo atrakcyjny wygląd.

W naszej ofercie znajdziecie rowery górskie (26, 27,5 oraz 29 cali) oraz Crossowe i Trekkingowe na 28 calowych kołach w bardzo konkurencyjnych cenach. Obecnie marka Northtec jest bezkonkurencyjna w stosunku ceny do jakości. Rowery konkurencyjnych firm złożone na tym samym osprzęcie są wyraźnie droższe. Możliwość zakupu na raty przez Sygma Bank 10 rat % bez dodatkowych kosztów. Wystarczy dowód osobisty!

Zajmujemy się również profesjonalnym serwisem rowerów oraz sprzedażą części i akcesoriów rowerowych topowych marek m.in. Shimano, Merida, Giro, Carrera, Uvex, Continental, Kross oraz wielu innych. Ponadto serwisujemy amortyzatory rowerowe! Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz serdecznie zapraszamy do naszych sklepów. W sezonie zimowym prowadzimy sklep i serwis narciarsko-snowboardowy. Handlujemy również sprzętem używanym. Pozdrawiamy!

 

 

Narty Olsztyn
ul. Sikorskiego 2B (Pasaż Real'a) Olsztyn I email: sklep@nartyolsztyn.pl
TEL. 603 273 049
Gwarantujemy profesjonalną obsługę, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Nasz sklep i serwis mieści się w pasażu hipermarketu Real w Olsztynie w hallu przy wejściu od strony lasu.