NASZA OFERTA

 

 

 

Dostępność rozmiarów i kolorów ram prosimy ustalać telefonicznie: 600 016 350

Rowery MTB 26":

SORANG VB  zł przeznaczony do jazdy rekreacyjnej. Aluminiowa rama o rozmiarach 15″, 17″, 19″, 21″ pozwoli na dopasowanie roweru dla każdego. Wyposażony w 21-biegowy napęd Shimano Acera ze skutecznymi hamulcami typu VBrake. Zastosowane komponenty aluminiowe powodują że rower jest lekki i solidny. Przedni amortyzator Suntour pozwala na jazdę w terenie.

 

 

 

 

RAGUSA VB  przeznaczony z przewagą dla żeńskiej grupy klientów, do jazdy rekreacyjnej. Aluminiowa rama o rozmiarach 15″, 17″, 19″ pozwoli na dopasowanie roweru dla każdego. Wyposażony w 21-biegowy napęd Shimano Acera ze skutecznymi hamulcami typu VBrake. Zastosowane komponenty aluminiowe powodują że rower jest lekki i solidny. Przedni amortyzator Suntour pozwala na jazdę w terenie.

 

 

Rowery MTB 27,5":

GRAVITY  zbudowany jest na hydroformowanej aluminiowej ramie, która design-em przypomina wysokiej klasy ramę carbonową. Hydroformowanie rur pozwala na osiąganie różnych kształtów i przekrojów rur, a to pozwala na budowanie ramy sztywniejszej, a zarazem lżejszej. Rower będzie dostępny w rozmiarach: 17”, 19”, 21” co pozwoli na dopasowanie do wzrostu większości użytkowników. Wyposażony w pełną 20-biegową grupę Shimano XT M780 i hydrauliczne hamulce Shimano BR-M506. Koła złożone na piastach Shimano M66, szprychach Sapim Leader i wzmacnianych obręczach, gwarantują dużą wytrzymałość i bezawaryjną eksploatację. Dodatkowo opony Shwalbe Smart Sam gwarantują doskonałą przyczepność i trakcję. Powietrzny amortyzator Suntour Raidon 100mm z regulacją tłumienia i manetką blokady skoku na kierownicy dodatkowo podniesie komfort użytkowania.

GRAVITY DR  zbudowany jest na hydroformowanej aluminiowej ramie, która design-em przypomina wysokiej klasy ramę carbonową. Hydroformowanie rur pozwala na osiąganie różnych kształtów i przekrojów rur, a to pozwala na budowanie ramy sztywniejszej, a zarazem lżejszej. Rower dostępny w rozmiarach: 17”, 19”, 21” co pozwoli na dopasowanie do wzrostu większości użytkowników. Wyposażony w pełną 30-biegową grupę Shimano DEORE M610 i hydrauliczne hamulce Shimano BR-M445. Koła złożone na piastach Shimano M66, szprychach Sapim Leader i wzmacnianych obręczach, gwarantują dużą wytrzymałość i bezawaryjną eksploatację. Dodatkowo opony Shwalbe Rapid Rob gwarantują doskonałą przyczepność. Amortyzator z regulacją naprężenia wstępnego, regulacją tłumienia i manetką blokady skoku na kierownicy dodatkowo podniesie komfort użytkowania.

GRAVITY AL  zbudowany na hydroformowanej aluminiowej ramie, która design-em przypomina wysokiej klasy ramę carbonową. Hydroformowanie rur pozwala na osiąganie różnych kształtów i przekrojów rur, a to pozwala na budowanie ramy sztywniejszej, a zarazem lżejszej. Rower dostępny w rozmiarach: 17”, 19”, 21” co pozwoli na dopasowanie do wzrostu większości użytkowników. Wyposażony w pełną 27-biegową grupę Shimano ALIVIO M4000 i hydrauliczne hamulce Shimano BR-M396. Koła złożone na piastach Shimano, szprychach Sapim Leader i wzmacnianych obręczach, gwarantują dużą wytrzymałość i bezawaryjną eksploatację. Amortyzator z regulacją naprężenia wstępnego i manetką blokady skoku na kierownicy dodatkowo podnosi komfort użytkowania.

 

MAKALU AL  zbudowany jest na hydroformowanej aluminiowej ramie, co pozwala na uzyskanie różnych kształtów i przekrojów rur. Pozwala to uzyskanie sztywniejszej ramy przy mniejszej wadze. Rower dostępny w rozmiarach: 17”, 19”, 21” . Wyposażony w 24-biegowy napęd Shimano Acera i Alivio wraz z hamulcami hydraulicznymi Shimano BR-355. Przedni amortyzator Suntour XCM 100mm z blokadą skoku sterowaną z kierownicy, oraz wytrzymałe koła na piastach Shimano, szprychach Sapim Leader i wzmacnianych obręczach gwarantują bezawaryjna eksploatację,a wraz z oponami Kenda pozwalają na jazdę trudnych warunkach terenowych.

 

 

SOWELO  dedykowany dla kobiet lubiących jazdę z zacięciem sportowym. W sezonie 2016 model Sowelo został wyposażony w nowoczesną ramę przystosowaną do rozmiaru kół 27,5’’.Charakterystyką tego modelu jest bardzo ekskluzywna cieniowana i hydroformowana rama wykonana z aluminium. Sowelo dostępny w rozmiarach: 15”,17”,19” pozwoli na dopasowanie roweru dla większości Pań. Wyposażony w dobrze działający 24-biegowy napęd Shimano z nową przerzutką ACERA M3000, oraz hamulcami hydraulicznymi Shimano BR-355. Posiada wytrzymałe koła zbudowane na piastach Shimano RM 35, szprychach Sapim, wzmacnianych obręczach i oponach Kenda, które gwarantują bezawaryjna eksploatację. Przedni amortyzator Suntour XCM HLO 100mm z hydrauliczną blokadą skoku, odpowiednio tłumi nierówności jazdy w terenie.
Podsumowując, co najważniejsze, niski stosunek ceny do jakości , sprawia że model Sowelo w swojej klasie jest bardzo konkurencyjny.

 

Rowery MTB 29":

CAYON XT  zbudowany jest na hydroformowanej aluminiowej ramie. Hydroformowanie rur pozwala na osiąganie różnych kształtów i przekrojów rur, a to pozwala na budowanie ramy sztywniejszej, a zarazem lżejszej. Krótki tylny widelec zapewnia zwinność w zakrętach, a odpowiedni kąt główki ramy zapewnia stabilność podczas stromych zjazdów. Rower będzie dostępny w rozmiarach: 17”, 19”, 21” co pozwoli na dopasowanie do wzrostu większości użytkowników. Ponadto wyposażony w pełną 20-biegową grupę Shimano XT M780 i hydrauliczne hamulce Shimano BR-M506. Koła złożone na piastach Shimano RM 66, szprychach Sapim Leader i wzmacnianych obręczach, gwarantują dużą wytrzymałość i bezawaryjną eksploatację. Dodatkowo opony Shwalbe Smart Sam gwarantują doskonałą przyczepność i trakcję. Powietrzny amortyzator Suntour Raidon XC-RL-R 100mm z regulacją tłumienia i manetką blokady skoku na kierownicy dodatkowo podniesie komfort użytkowania.

CAYON DR  zbudowany jest na hydroformowanej aluminiowej ramie. Hydroformowanie rur pozwala na osiąganie różnych kształtów i przekrojów rur, a to pozwala na budowanie ramy sztywniejszej, a zarazem lżejszej. Krótki tylny widelec zapewnia zwinność w zakrętach, a odpowiedni kąt główki ramy zapewnia stabilność podczas stromych zjazdów. Rower dostępny w rozmiarach: 17”, 19”, 21” co pozwoli na dopasowanie do wzrostu większości użytkowników. Ponadto wyposażony w pełną 30-biegową grupę Shimano DEORE M610 i hydrauliczne hamulce Shimano BR-M445. Koła złożone na piastach Shimano RM 66, szprychach Sapim Leader i wzmacnianych obręczach, gwarantują dużą wytrzymałość i bezawaryjną eksploatację. Dodatkowo opony Shwalbe Smart Sam gwarantują doskonałą przyczepność i trakcję. Amortyzator z regulacją naprężenia wstępnego i manetką blokady skoku na kierownicy dodatkowo podniesie komfort użytkowania.

CAYON AL  zbudowany jest na hydroformowanej aluminiowej ramie. Hydroformowanie rur pozwala na osiąganie różnych kształtów i przekrojów rur, a to pozwala na budowanie ramy sztywniejszej, a zarazem lżejszej. Krótki tylny widelec zapewnia zwinność w zakrętach, a odpowiedni kąt główki ramy zapewnia stabilność podczas stromych zjazdów. Rower dostępny w rozmiarach: 17”, 19”, 21” co pozwoli na dopasowanie do wzrostu większości użytkowników. Ponadto wyposażony w pełną 27-biegową grupę Shimano ALIVIO M4000 i hydrauliczne hamulce Shimano BR-M396. Koła złożone na piastach Shimano RM 35, szprychach Sapim Leader i wzmacnianych obręczach, gwarantują dużą wytrzymałość i bezawaryjną eksploatację. Amortyzator z regulacją naprężenia wstępnego i manetką blokady skoku na kierownicy dodatkowo podniesie komfort użytkowania.

Viking DB  zbudowany jest na hydroformowanej aluminiowej ramie. Hydroformowanie pozwala na osiąganie różnych kształtów i przekrojów rur, to przekłada się na uzyskanie ramy sztywniejszej, a zarazem lżejszej. Posiada krótki tylny widelec który zapewnia zwinność w zakrętach, a odpowiedni kąt główki ramy zapewnia stabilność podczas stromych zjazdów. Viking dostępny w rozmiarach: 17”, 19”, 21” pozwoli na dopasowanie do wzrostu większości użytkowników. Ponadto wyposażony w dobrze działający 24-biegowy napęd Shimano z nową przerzutką ACERA M3000. Zastosowane hamulce hydrauliczne Shimano BR-M355,podniosą bezpieczeństwo użytkowania. Koła zbudowane na piastach Shimano RM 35, szprychach Sapim i wzmacnianych obręczach, gwarantują dużą wytrzymałość i bezawaryjną eksploatację. Przedni amortyzator Suntour XCM HLO 100mm z hydrauliczną blokadą skoku, pozwoli odpowiednio tłumić nierówności jazdy w terenie.
Podsumowując, co najważniejsze, niski stosunek ceny do jakości sprawia, że model Viking w swojej klasie jest bardzo konkurencyjny.

 

 

Rowery Crossowe 28":

CALEDON DB DR   CALEDON DB DR przeznaczony dla wymagających zaawansowanych rowerzystów szosowo-crossowych. Charakteryzuje się hydroformowaną ramą która gwarantuje sztywność roweru. Dostępny w rozmiarach 17″, 19″, 21″, 23″ pozwoli na dopasowanie do wzrostu niemal każdego. Ponadto wyposażony w pełną 30-biegową grupę napędową Shimano DEORE która zapewnia precyzyjne działanie zmiany przełożeń, co z pewnością jest atutem tego modelu. Zastosowane hamulce hydrauliczne Shimano BR-M355, podniosą bezpieczeństwo użytkowania. Koła zbudowane na piastach Shimano RM 35, szprychach Sapim Leader i wzmacnianych obręczach nitowanych, gwarantują dużą wytrzymałość i bezawaryjną eksploatację. Opony Schwalbe CX - Comp z wkładką anty-przebiciową pozwalają na jazdę nawet w trudnych warunkach . Amortyzator Suntour NCX D RL 700C 63mm z regulacją naprężenia wstępnego, regulacją tłumienia i manetką blokady skoku z kierownicy dodatkowo podniesie komfort użytkowania.

CALEDON DB Przeznaczony dla wymagających zaawansowanych rowerzystów. Charakteryzuje się hydroformowaną ramą która gwarantuje sztywność roweru. Aluminiowa rama o rozmiarach 17″, 19″, 21″, 23″ pozwoli na dopasowanie roweru dla każdego. Został on wyposażony w napęd 27-biegowej pełnej grupy Shimano Alivio 2015 ,co niewątpliwie jest dużą zaletą tego modelu. Bardzo skuteczne hamulce hydrauliczne Shimano. Przedni amortyzator Suntour NEX z blokadą skoku. Mocne koła stożkowe ubrane w opony Schwalbe CX - Comp z wkładką anty-przebiciową pozwalają na jazdę nawet w trudnych warunkach.

CALEDON VB  Przeznaczony dla rowerzystów lubiących komfortową jazdę. Charakteryzuje się hydroformowaną ramą która odpowiada za sztywność roweru. Aluminiowa rama o rozmiarach 17″, 19″, 21″, 23″ pozwoli na dopasowanie roweru dla każdego. Wyposażony w 24-biegowy napęd Shimano Alivio z Hamulcami typu VBrake.. Regulowany wspornik kierownicy regulowany pozwala na dopasowanie wygodnej pozycji jazdy. Przedni amortyzator Suntour NEX z blokadą skoku, ułatwia jazdę w terenie jak również po równej drodze.

MADEIRA DB Przeznaczona głównie dla kobiet preferujących sportową , ale zarazem komfortową jazdę. Charakteryzuje się hydroformowaną ramą która gwarantuje sztywność roweru. Aluminiowa rama o rozmiarach 17″, 19″, 21″, 23″ pozwoli na dopasowanie roweru dla każdego. Została wyposażona w napęd 27-biegowej pełnej grupy Shimano Alivio 2015 ,co niewątpliwie jest dużą zaletą tego modelu. Bardzo skuteczne hamulce hydrauliczne Shimano. Przedni amortyzator Suntour NEX z blokadą skoku. Mocne koła stożkowe ubrane w opony Schwalbe CX - Comp z wkładką anty-przebiciową pozwalają na jazdę nawet w trudnych warunkach.

MADEIRA VBzostała stworzona z myślą o naszych Paniach lubiących komfortową jazdę. Charakteryzuje się hydroformowaną ramą która odpowiada za sztywność roweru. Aluminiowa rama o rozmiarach 17″, 19″. Wyposażona została w 24-biegowy napęd Shimano Alivio z Hamulcami typu VBrake. Regulowany wspornik kierownicy pozwala na dopasowanie wygodnej pozycji jazdy. Przedni amortyzator Suntour NEX z blokadą skoku, ułatwia jazdę w terenie jak i również po równej drodze.

Rowery Trekkingowe 28":

BERGON LXbardzo dobry rower do uprawiania turystyki rowerowej oraz wycieczek. Lekka rama aluminium dostępna w rozmiarach 18″, 20″. Posiada wysokiej klasy 30-biegowy napęd Shimano LX z hamulcami typu V-Brake. Dodatkowo jest wyposażony w aluminiowy bagażnik o nośności 25kg, oświetlenie ledowe przednie i tylne, oraz lekkie błotniki ALU/PCV. Amortyzator sztycy podsiodłowej oraz regulowany wspornik kierownicy poprawiają komfort jazdy. Przedni amortyzator o solidnej konstrukcji Suntour CR7V pozwala na jazdę w lekkim terenie. Biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości ,nie ma sobie równych.

BERGON AL rower do uprawiania turystyki rowerowej oraz wycieczek. Wyposażony został w lekką aluminiową ramę w rozmiarach 18″, 20″. Posiada 24-biegowy napęd Shimano Alivio z hamulcami typu V-Brake. Dodatkowo jest wyposażony w aluminiowy bagażnik o nośności 25kg, oświetlenie ledowe przednie i tylne oraz lekkie błotniki ALU/PCV. Amortyzator sztycy podsiodłowej, oraz regulowany wspornik kierownicy poprawiają komfort jazdy. Przedni amortyzator o solidnej konstrukcji Suntour CR7V pozwala na jazdę w lekkim terenie.

BOUDICCA LX bardzo dobry rower do uprawiania turystyki rowerowej oraz wycieczek. Lekka rama aluminiowa dostępna w rozmiarach 16″, 18″ ,charakteryzująca się obniżoną górną rurą, przeznaczona jest głównie dla kobiet. Posiada wysokiej klasy 30-biegowy napęd Shimano LX z hamulcami typu V-Brake. Dodatkowo jest wyposażona w aluminiowy bagażnik o nośności 25kg, oświetlenie ledowe przednie i tylne oraz lekkie błotniki ALU/PCV. Amortyzator sztycy podsiodłowej oraz regulowany wspornik kierownicy poprawiają komfort jazdy. Przedni amortyzator o solidnej konstrukcji Suntour CR7V pozwala na jazdę w lekkim terenie. Biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości ,nie ma sobie równych.

BOUDICCA AL dobry rower do uprawiania turystyki rowerowej oraz wycieczek. Lekka aluminiowa rama w rozmiarach 16″, 18″, charakteryzująca się obniżoną górną rurą ramy, przeznaczona głównie dla kobiet. Posiada 24-biegowy napęd Shimano Alivio z hamulcami typu V-Brake. Dodatkowo wyposażona jest w aluminiowy bagażnik o nośności 25kg, oświetlenie ledowe przednie i tylne oraz lekkie błotniki ALU/PCV. Amortyzator sztycy podsiodłowej oraz regulowany wspornik kierownicy poprawiają komfort jazdy. Przedni amortyzator o solidnej konstrukcji Suntour CR7V pozwala na jazdę w lekkim terenie.


Rowery młodzieżowe:

JUMBO 24″  przeznaczony dla młodych rowerzystów w wieku 7-11 lat. Niska aluminiowa rama 12” pozwoli naszym dzieciom na bezpieczną i komfortową jazdę. Został on wyposażony w 21 biegowy napęd Shimano Altus z manetkami ST-EF 51 R7 co bardzo ułatwia zmianę biegów. Przedni aluminiowy amortyzator Suntour o skoku 50 mm, pozwala na jazdę w zróznicowanym terenie.

RAIDO 24″ przeznaczony dla młodych rowerzystek w wieku 7-11 lat. Niska aluminiowa rama 12” pozwoli naszym dzieciom na bezpieczną i komfortową jazdę. Został on wyposażony w 21 biegowy napęd Shimano Altus z manetkami ST-EF 51 R7 co bardzo ułatwia zmianę biegów. Przedni aluminiowy amortyzator Suntour o skoku 50 mm, pozwala na jazdę w zróżnicowanym terenie.

RAIDO JUNIOR 20″ przeznaczony dla najmłodszych rowerzystów w wieku 5-9 lat. Lekka rama aluminiowa w rozmiarze 10″ pozwoli na bezpieczną jazdę. Został on wyposażony w 6-biegowy napęd Shimano z manetką Shimano RevoShift SL-35R6 która charakteryzuje się łatwą i intuicyjną zmianą biegów. Przedni aluminiowy amortyzator Suntour o skoku 40 mm ,pozwala na jazdę w zróżnicowanym terenie. Dodatkowo stery kierownicy posiadają blokadę boczną, która dba o bezpieczeństwo naszego dziecka.

 

Narty Olsztyn
ul. Sikorskiego 2B (Pasaż Real'a) Olsztyn I email: sklep@nartyolsztyn.pl
TEL. 603 273 049
Gwarantujemy profesjonalną obsługę, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Nasz sklep i serwis mieści się w pasażu hipermarketu Real w Olsztynie w hallu przy wejściu od strony lasu.